• DOLAR
  6,8653
 • EURO
  7,8509
 • ALTIN
  398,86
 • BIST
  1,1434
ABD’deki gösterilere destek veren FETÖ’cü Emre Uslu, Türkiye’yi hedef gösterdi

ABD’deki gösterilere destek veren FETÖ’cü Emre Uslu, Türkiye’yi hedef gösterdi

Amerika Birleşik Devletlerinin Minneapolis şehrinde 46 yaşındaki siyah tenli yurttaş George Floyd’un polis memuru Derek Chauvin tarafından boğularak öldürülmesinin ardından başlayan protestolara desteklediyen kaçak FETÖ’cü Emre Uslu, Türkiye’yi de amaç aldı. Emre Uslu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Gece saat 11. New York binlerce insan haksızlığını protesto ediyor. Mısırı Şangay, Moskova, Kahire ve elbette İstanbul’un başına” ifadelerini kullandı.

FETÖ’CÜ ADEM YAVUZ ARSLAN, PROTESTOLARDAN GÖRÜNTÜLER PAYLAŞTI

Amerika Birleşik Devletlerinin Minnesato eyaletine bağlı Minneapolis şehrinde siyah tenli George Floyd’un polis tarafından hapsedildiği sırada öldürülmesinin ardından başlayan protesto şovları sürat kesmeden devam ediyor. Amerika Birleşik Devletlerinde yaşayan FETÖ’cülerden ise protestolara yardım geldi. Başşehir Washington’daki protestolarda FETÖ’nün kaçak adlarından Adem Yavuz Arslan’ın protestocular ile beraber yürümesi dikkat çekti. Washington’daki şovlara desteklediyen kaçak FETÖ’cü Adem Yavuz Arslan, sosyal medyada hesaplarından görüntü ve resimler paylaştı.

FETÖ’CÜ EMRE USLU’NUN DARBE ÖZLEMİ

Amerika Birleşik Devletlerinde yaşayan bir başka kaçak FETÖ’cü Emre Uslu da ülkedeki protestolara müteveccih sosyal medyada hesabından paylaşım yaptı. Uslu yaptığı paylaşımda Türkiye’yi de amaç göstererek, “Gece saat 11. New York binlerce insan haksızlığını protesto ediyor. Mısırı Şangay, Moskova, Kahire ve elbette İstanbul’un başına” ifadelerini kullandı. FETÖ’cü Uslu, paylaşımının devamında, “”İşte Amerika Birleşik Devletleri bu surattan büyük. Topluluğa bakın. Siyah Tenli bir insanın öldürülmesini protesto edenlerin çoğu beyaz. Amerika Birleşik Devletleri büyük orduları olduğu için değil, mert insanları olduğu için büyük ve eforlu” dedi.

ABD'deki olaylara destek veren FETÖ'cü Emre Uslu, Türkiye'yi hedef gösterdi

ENES KANTER DE PROTESTOLARA KATILMIŞTI

Öte yandan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in manevi oğlu ve basketbolcu Enes Kanter de geçtiğimiz günlerde Massachusetts eyaletinin Boston şehrindeki protestolara katılmıştı.

ABD'deki olaylara destek veren FETÖ'cü Emre Uslu, Türkiye'yi hedef gösterdi
ABD'deki gösterilere destek veren FETÖ'cü Emre Uslu, Türkiye'yi hedef gösterdiSosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM