Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? 21 Kasım 2022 TRT 1 yayın akışına göre Alparslan Büyük Selçuklu bu akşam var mı, yok mu?

TRT1 21 Kasım 2022 yayın akışı izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Maçlarını veren TRT1’in dizilere ara verip vermediği merak konusu oldu. Peki, Alparslan: Büyük Selçuklu yok mu, neden yok? İşte yanıtı…

Pazartesi akşamları ilgi ile takip edilen diziler arasında yer alan Alparslan: Büyük Selçuklu hakkında aramalar hız kazandı. Akli Film yapımı imzalı, yönetmenliğini Sedat İnci’nin yaptığı, senaryosunu Emre Konuk’un kaleme aldığı dizinin yeni bölümünün neden saatinde yayınlanmadığı merak ediliyor. Peki, Alparslan: Büyük Selçuklu yok mu, neden yok? TRT1 21 Kasım 2022 yayın akışı

ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU YOK MU?
Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölümü bu akşam TRT1 ekranlarında yerini alacak. Ancak yeni bölüm her zamanki saatinde yayınlanmayacak. TRT1 21 Kasım yayın akışına göre, saat 19:00’da 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Maçları “Senegal-Hollanda” karşılaşması ekrana gelecek. Bu karşılaşmanın hemen ardından Alparslan: Büyük Selçuklu özetsiz olarak saat 21:00’de başlayacak.

ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU 36.BÖLÜM ÖZET
Alparslan, Abbasi Halifesinin karşısına çıkmış, Büveyhilerin Hacerülesved’in çalınan büyük parçasını ele geçirdiğini öğrenmişti. Vazifesi ise mübarek taşı onlar Fatımi Halifesine vermeden alıp Abbasi Halifesine getirmekti. Yaptığı tertiple Fatımi Halifesinin taşı teslim almak üzere Besasiri’ye gönderdiği elçi heyetinin yerine geçer. Besasiri Alparslan’ı tanımadığı için bunu farketmez. Alparslan, Besasiri kendisini fark etmeden taşı alabilecek mi? Besasiri bu durumu ne zaman fark edecek? Hacerülesved’i Kabe’ye tekrar yerleştirmek için Alparslan neler yapacak?

Vaspurakan’daki boşluktan yararlanan Arslan Yusuf ihtilal hayalleri kurmuştu. Seferiye ve Buharalı komutanlar ile tertibini yapmış ve gece yarısı bütün ileri gelenleri öldürerek ilk ayaklanmayı başlatacaktı. Seferiye de kendisine Öke’yi ayırdığını söyleyerek onun yanına gitmişti. Seferiye ihtilale katılarak babasının yanında mı saf tuttu, yoksa başka bir planı mı var? Grigor, hem Süleyman’ın kaçışı hem de Alpagut’un casus olduğunu anlayamaması sebebiyle iyice bilenmiştir. Yınal’a artık güvenmemektedir. Arslan Yusuf’un, Vaspurakan’da yapacağı ihtilal üzerine o da harekete geçecektir. Grigor çok arzuladığı Vaspurakan’ı yeniden ele geçirebilecek mi?

TRT1 21 KASIM YAYIN AKIŞI
18:00Ana Haber

18:55İddiaların Aksine

19:002022 Dünya Kupası Grup Eleme Maçları “Senegal-Hollanda”

21:00Alparslan: Büyük Selçuklu

23:50Yürek Çıkmazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu