Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cem Kotan’dan Durali Kolpak’a “Yalan ve İftira”: “Benim Devam Eden Hiç Bir Davam Yok!”

Konyaaltı Belediye Başkanlığı için yarışan CHP adayı Cem Kotan, AK Parti adayı Durali Kolpak’ın kendisine yönelik “devam eden davalar” iddialarına “Benim devam eden hiç bir davam yok” diyerek yanıt verdi. Kotan, rakibini karalama kampanyası yürütmekle suçladı ve projelerin tartışılmasını istedi.

Konyaaltı Belediye Başkanlığı için

AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan adayı Durali Kolpak’ın düzenlediği basın toplantısında, polise kaldırım taşı atan militan birini CHP’nin Konyaaltı’na belediye başkan adayı yaptığına dikkat çekerek Cem Kotan’ın devam eden davaları sonuçlandığında belediye başkanlığına seçilmiş olsa bile görevden alınacağını iddia etmesinin yankıları sürüyor. Cem Kotan yaptığı yazılı açıklamada, “Benim devam eden hiç bir davam yok” dedi

“KARALAMA KAMPANYASI YÜRÜTÜYORLAR”

Adaylığı açıklandığı ilk andan itibaren siyasi nezaket ve saygı çerçevesinde hareket etmeye çalıştığını kaydeden Kotan, son günlerde seçimleri kazanamayacağını anlayan bazı adayların panik halinde kendisiyle ilgili iftira olduğu defalarca ispatlanan konularda sistematik bir şekilde yalan söylemeye devam devam ederek karalama kampanyası yürüttüklerini ifade etti.

“BENİM DEVAM EDEN HİÇ BİR DAVAM YOK”

“Benim devam eden hiç bir davam yok. Sonuçlanan davalar hakkında yalan ve iftira kampanyası yürütmeye çalışıyorlar” diyen Cem Kotan, rakiplerine siyasi nezaket ve saygı çağrısında hareket etmeleri ve Konyaaltı’nda huzuru bozmamaları çağrısında bulundu. “Bize yönelik her türlü karalama kampanyasına halkımız 31 Mart’ta en güzel cevabı verecektir.” diyen Kotan, “Bugüne kadar kimse hakkında ne kaçak yapılar gibi iddialara ne de özel yaşantılarına dair tartışmalara girmeden, yalnızca halkımıza hizmet edebilmek amacıyla projelerimizi anlattım. Bundan sonra da öyle yapacağım” diye konuştu.

“KARALAMA YERİNE PROJELERİMİZİ TARTIŞSINLAR”

“Bizim vizyonumuz Konyaaltı’nı daha yaşanabilir bir yer haline getirmek” diyen CHP adayı Cem Kotan, şöyle devam etti: “Sosyal belediyecilik vizyonuyla halkımızın refahını artırmak amacıyla sadece proje çalışması yürütüyoruz. Bu sebeple, rakibimizin bizi karalamak yerine projelerimizi tartışması gerektiğine inanıyoruz. Halkımızın ihtiyaçlarına odaklanarak, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz.”

“ÖNCE SANDIKTA SONRA ADALET ÖNÜNDE…”

CHP Adayı Cem Kotan, asılsız iddialar ve iftiraları basın mensuplarının önünde dile getirmekten geri durmayan vizyonsuz adaylar hakkında Cumhuriyet Savcılığına başvurarak suç duyurusunda bulunacağını belirterek sözlerini şöyle tamamladı: “31 Mart’ta neye uğradığını anlayamayacak bu kişiler, mübarek Ramazan ayında yalan söylemekten utanmıyorlar. Bu kişiler 31 Mart’ta sandıkta, ardından adalet önünde hesap verecekler.Yaptıkları yanlarında kâr kalmayacak.”