• DOLAR
  6,8223
  %0,16
 • EURO
  7,5691
  %0,29
 • ALTIN
  379,35
  %0,80
 • BIST
  8,4542
  %0,71
Çorum Belediye Başkanı su abonelerine müjdeyi verdi! Yüzde 10 indirim yapılacak!

Çorum Belediye Başkanı su abonelerine müjdeyi verdi! Yüzde 10 indirim yapılacak!

Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın su abonelerine müjdeyi verdi. Halkın doğalgaz, elektrik ve diğer faturaların kış aylarında artması sebebi ile halkın yükünü azaltacak bir karara imza attı ve halka müjdeyi verdi.

SU FİYATLARINDA YÜZDE 10 İNDİRİM YAPILACAK!

Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın tarafından yapılan yazılı açıklamala neticesinde kış aylarında vatandaşın giderlerinin arttığı bir dönemde halkın yükünü azaltmak için ve vatandaşı bir nebze olsa rahatlatmak adına su fiyatlarının yüzde 10 indirileceğini açıkladı.

SU İNDİRİMİ ŞUBAT AYINDA BAŞLAYACAK!

Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Çorum Belediyesi olarak her daim vatandaşın yanındayız bilgisini aktardı. Vatandaşlarımızın yanında olmak ve ufakta olsa böyle bir indirim uygulama kararı aldıklarını belirterek indirimin 1 Şubat 2020 itibari ile başlayacağını bildirdi.

27 OCAK’TA TOPLANTI YAPILACAK!

Yüzde 10 indirim kararının Ak parti, chp ve mhp belediye meclis grup başkanları ile paylaştığını açıklayan Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, 27 Ocak tarihinde belediye meclisini olağanüstü toplayacaklarını ve oy birliği ile alınacağını açıkladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM