Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kızdan erkek sevgiliye günaydın mesajları: Kalbini ısıtacak sözler

Günaydın! Sevgilinize romantik bir

Günaydın! Sevgilinize romantik bir mesaj göndermek istiyorsanız, en güzel günaydın mesajları ve sevgiliye romantik mesajlar için doğru adrestesiniz.

Erkek sevgiliye günaydın mesajları ve erkek arkadaşa günaydın mesajları da burada bulabilirsiniz. Sevgiliye dair tatlı mesajlar, aşk dolu ve tatlı mesajlarımızı paylaştık. Erkeğe romantik mesajlar için de size özel seçenekler sunuyoruz. Sabahları sevgilinizi mutlu etmek için sevgiliye sabah mesajları kategorimizi kategoriler.
Günüm gecem sensin, sen benim sabahlarım hayatıma en parlak güneşimsin. Günaydın yiğidim.
Günaydın gönlümün eri, sevgimin neferi. Seninle başlayan günün seninle biteceğine eminim. Zaten sensiz bir hayat benim hayat olamaz.

Sen benim en güvenli limanımsın, sen huzur bulduğum omuzda, geriye dönüp bakma bile ihtiyacını duymadığım tek güvendiğim, sevmesin. Günaydın Aşkım.

İnan gözümde hiç değerin yok, ne varsa kalbimde günaydın biricik erkeğim.

Sadece bu sabah değil, her sabah koynumda resminle uyanıyorum hayata bebeğim seni böylede sevdim, günaydın birtanem. gecelerimin ışık gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ay’ısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın.

Sen benim ilk görüşte aşık olduğum, sen ağzından çıkan ilk kelimeye tutulduğum, sen gülüşüne bağlandığım, sen hayatım, sen mutluluğum, sen bu birleştirilmiş en değerli varlığım, ben senin aşkınla birlikte olan, ben senin ilk nefesini alan, ben hayatın güzelliklerini gören Ben ömür boyu o kalpte yaşamak isteyen MELEĞİNİM TÜM özetle en değerli, en yakışıklı, en güzel gözlü, kalbime hitap eden tek erkek günaydın

İnsan gördükçe daha da örgülü, görmedikçe, gün boyu özlemle anarmış. Seni çok kaybetmem erkeğim günaydın Hayatımın anlamı.

Ekmeğim, suyumsun sen benim sabahlarımın tek kapsamlı nurusun günaydın hayatım.

Yalnızca evimizin direği değil evimizin neşesi olan erkeğim günaydın.

Sen benim güvenliğimin dağıldığı, biriktirdiğim omuz, yarim, dostumm, sevdamsın.

Günün, gönlün, gözlerin aydın olsun sevgilim. Sana ve hayata günaydın.


Günaydın mutluluğumun sebebi olan huzurum Işığım Oldun, Umudum oldun, Yüreğim oldun Sevdam.! Senle Yaşarım senle gülerim senle ağlayıp senle ölürüm. Sevdam. Günaydın kalbinin parçası, Günaydın aşkların en güzeli. Her şeyim Seni Çok Seviyorum iyi ki benimlesin iyi ki varsın çiçeğim.

Sensiz doğsa da güneş odama, bildiğimiz kalbimiz bir ayrı olsak da, hemen yanında olamasam da, güneşe bak sana güldüm usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim… Günaydın!

Her şey seninle başlar. Seninle bir her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.

Benim güneşim, bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Günaydın sevgilim. Yağmurlu havalarda seninle evde battaniyenin altında oturalım mı? Bunların hepsinin listesini yapıyorum küçük defterim de… yapacak çok şeyimiz birikti. Biran önce gelsen de yanıma artık yapmaya başlasak bunları seninle. Çünkü çok şey birikti…

Günaydın aşkım. Umutlarımın sabahındaki tek güneşsin aynı bugün ki gibi sevgilim, sen günümü aydınlatan gecelerimi sıcak tutan tek varlıksın Erkeğim günaydın sana ve hayata.

Günaydın güzel sevgilim. Günün, gönlün, gözlerin aydın olsun sevgilim. Sana ve hayata günaydın.

Günaydın aşkım. Günümün her anında sen varsın, sen içimi ısıtan güneş, karanlıkta yolumu aydınlatan aysın. Sen benim dünyalar kadar sevdiğim, her şeyimsin.

Günaydın bebeğim. Sadece bu sabah değil her sabah koynumda resminle uyanıyorum hayata bebeğim seni böylede sevdim, günaydın birtanem. günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ay’ısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın.

Günaydın aşkım. Bir gün seninle sonsuza dek uyanmak dileğimle, günaydın can parçam. Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım. Canım sevgilim, çiçeğim, günaydın. Senin günün aydın olsun ki ben de mutlu ve neşeli olayım.

erkek sevgiliye günaydın sözü
Aşk Dolu Günaydın Mesajları: Erkek Sevgiliye Özel İçerikler;
Güzel bir gün sevgilim!
Günaydın, en iyi arkadaşım!
Günaydın, aşkım!
Günaydın, kızın aşkı!
Günaydın, güneşim!
Günaydın canım!
Günaydın, bir tanem!
Günaydın, her şeyim!
Günaydın, meleğim!
Günaydın, prensim!

Bunlar erkek sevgiliye gönderebileceğiniz tatlı ve romantik günaydın mesajlarından sadece birkaçı. En çok beğeneceğini düşündüğünüz birini seçin ve gününü aydınlatması için ona gönderin.

İşte erkek sevgiliye günaydın mesajları için başka fikirler:

Bugün seni görmek için sabırsızlanıyorum.
Seni kelimelerin söyleyebileceğinden daha çok seviyorum.
Beni çok mutlu ediyorsun.
Hayatımda olduğun için çok şanslıyım.
Sen benim herşeyimsin.
Sensiz hayatımı hayal edemiyorum.
Sen benim en iyi arkadaşım, sevgilim ve ruh eşimsin.
Seni dünyadaki her şeyden daha çok seviyorum.
Umarım bu mesajlar, erkek arkadaşınıza olan sevginizi onun takdir edeceği bir şekilde ifade etmenize yardımcı olur.

Varsın yan yana ayrı yazılsın dursun, gönüller bir oldukça. Sen benden ne kadar uzakta da olsan hep benim yanımdasın. Günaydın Yakışıklım.

Günaydın baharım günaydın sabahım, Günaydın hayatımın anlamı, günaydın sahip olduğum her şeyim. Seninle güne başlamaktan başka hiçbir şey bu kadar güzel olamaz.

Günaydın mutluluğumun sebebi olan huzurum Işığım Oldun, Umudum oldun, Yüreğim oldun Sevdam.! Senle Yaşarım senle gülerim senle ağlayıp senle ölürüm. Sevdam. Günaydın kalbimin parçası, Günaydın aşkların en güzeli. Her şeyim Seni Çok Seviyorum iyi ki benimlesin iyi ki varsın çiçeğim.

Günaydın baharım günaydın sabahım seninle güne merhaba derim seninle günü bitiririm sevgilim.

Denizin özgür maviliğinde bulutların saf renklerinde ve sabahlarımın güneşinde buluyorum seni aşkım günaydın.

Aldığım ve alacağım her nefesin her yeni hayatın ve her attığım adımın güneşi sen olacaksın günaydın aşkım.

erkek sevgiliye günaydın mesajı uzun
Günaydın ilkbahar güneşim, günaydın gül kokulu çiçeğim. Günaydın gözüm, gönlüm, her şeyim.

Güneş bir anda odama doğdu ama doğan güneş değil senin sıcaklığın Bitanem. Günaydın dünüm, bugünüm, yarınlarım.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, Günaydın sana.

Ben çok şanslı biriyim güne her zaman senin günaydın mesajıyla uyanan mutlu bir insanım. Seni çok seviyorum Aşkım sana da günaydın.

erkek arkadaşa günaydın mesajı kısa

Dünyadaki en güzel duygu sevdiğin adamın sevgisini yüreğinde hissetmektir. Günaydın gönlümün eri, kalbimin tek sahibi.

Güneş istediği kadar doğsun yükselsin, sen bir kere doğmuşsun benim hayatıma gerisi nafile. Günaydın Paşam.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Günün güzelliği senden geliyor, güzel olan her şey sadece seninle güzel oluyor. Sen olmadan ne günün, ne dünün hiçbir anlamı yok be Aşkım. Günaydın seni çok özledim.

erkek arkadaşa günaydın mesajı resimli

Bak yine sabah oluyor güneş sadece penceremden içeriye doğuyor, içimdeki güneş ise hep parlıyor. Seni çok seviyorum güneşim. Günaydın.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Her sabah bugünde seni görebilmek umudu olmasa içimden ne güne uyanırım, ne de hayata. Günüm seninle başlıyor, gecem seninle son buluyor, rüyalarım mı, o zaten hep seninle doluyor. Günaydın gülüşü güzel sevdiğim.

erkek arkadaşa günaydın mesajı anlamlı

Bugün sevdiğim yarın evimin direği, gelecekte ise doğacak çocuklarımın babası, hayatımın anlamı, yaşamın ta kendisi. Varlığıyla bana umut veren geçmişim, geleceğim, her şeyim, tek sevdiğim günaydın.

Eğer güne senden gelen günaydın mesajı ile başlamasaydım bu kadar mutlu olamazdım inana. Sana da günaydın Bitanem.

Sevmek ellerin tutuşmasıyla olmaz, sevmek yüreklerin tutuşması yanmasıyla olurmuş sevgilim. Sen şimdi benden çok uzaktasın ama kalbim hep seninle atıyor. Seni çok seviyorum Bitanem. Günaydın.

Karanlıklar mühürlensin, aralıklıkların üstünde yağmurlar insin, sadece yanınızda nefes alırım bilirsin bu günde adınla güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Bu sabah, mutluluğun sıradışı olanları çiziyorum, sen gülüyordun ben ise senin gülüşüne ölüyorum. Günaydın Aşkım.

 

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyiyor kapsamlıki buz yığınları, her günüm seninle başlar, senin yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerde gezilerde gizli sana izlediğim kalbimin atışı gibi, günlerde hep sen varsın sevgilim. Günaydın Bebeğim.

Güneş sensiz doğsa da bu aleme, şimdi birlikte olamasakta biliyorum sevgilim kalplerimiz her zaman birlikte atacak. Güneşe bakıyorum ve diyorum ki bir gün sevmeyerek ile ikimizin üzerine doğacak mutluluğumuzu kıskanacaksın. Günaydın Sevgilim.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan… Gece mi yıldız yıldız bezeyen… Karanlığımı dolunay gibi aydınlatan Aşkım, Günaydın.

Gözlerimi açtığım zaman senin güzel günaydın mesajını kullandığında çok daha mutlu oluyorsun. Sana da Günaydın aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Günün güzelliğinden senden geliyor, güzel olan her şey sadece seninle güzel oluyor. Sen olmadan ne günün, ne dünyanın hiçbir anlamı yok be Aşkım. Günaydın seni çok kaybediyor.

Erkek sevgiliye günaydın ışıkları, ona sevginizi göstermenin ve günün mutlu başlamasına yardımcı olmanın harika bir yoludur. Bu mesajlar, ona ne kadar değer verdiğinizi, onu ne kadar sevdiğinizi ve onunla birlikte olabileceğiniz için ne kadar mutlu olduğunuzu ifade eder.