Eşe etkileyici günaydın mesajları

EŞ İÇİN GÜNAYDIN MESAJI

1: Her gün gözlerimi açtığımda aklıma ilk gelen sizsiniz. Ve seni görmek için dönüp döndüğüm anda kalbim ısınır. Günaydın aşkım.

2: Günaydın sevgili eşim, umarım günün de senin kadar harika geçer.

3: Her sabah yanınızda uyanmak, hayatımın güzel olduğuna dair günlük hatırlatmalarımdan biridir. Günaydın sevgilim ve henüz en iyi gün geçir.

4: Hayatımın aşkına çok günaydın. Bu basit mesajla, ne kadar önemli olduğunuzu ve bugün istediğiniz her şeyi başarabileceğinizi hatırlatmak isterim. Seni seviyorum.

5: Dünyanın en güzel kadınının yanında uyanma hissini anlatmak için kelimeler yeterli değil. Günaydın sevgili eşim.

6: Tüm iniş ve çıkışlarımıza rağmen, sizinle gelecek vaat eden bir başka gün için minnettarım. Her zaman senin hakkında düşünüyorum. İyi günler aşkım.

7: Günaydın tatlım. Her gün hayatımda olduğun için minnettarlığımı göstermek ve ifade etmek için başka bir fırsat. Açıkça en iyisisin.

8: Her sabah, yüzünüzü okşayan güneş ışınlarının sizi melek figürü gibi parlattığını görmek için uyanıyorum. Gün geçtikçe daha da güzelleşiyorsun. Günaydın!

9: Sevgili karıma. Sabahımdaki en iyi şeysin. Sabah gördüğüm ilk şey ve gece gördüğüm son şey olduğun için minnettarım. Sana minnettarım. Bugün iyi eğlenceler.

10: Günaydın tatlım. Her gün seni yatakta bırakmaktan korkuyorum, keşke seninle daha çok kucaklaşmak istiyorum. Seni sonsuza kadar hayatımda istiyorum

11: Telaşlı sabahlara ve sıkı programlara rağmen, bu anı size gerçek aşkın gerçekte ne olduğunu gösterdiğinizi ve istediğimden fazlasını aldığım için minnettar olduğumu söylemek istiyorum. Günaydın ve önümüzde güzel bir hafta.

12: Sabahları günümün en iyi kısmı olmaya devam edecek, çünkü en güzel yüzü görmek için uyanıyorum. Bunca yıl sensiz yaşadığıma inanmak zor. Akşam seni görmek için sabırsızlanıyorum

13: Bugün hayatımın en güzel günlerinden biri, nedenini biliyor musun? Çünkü bunu seninle geçireceğim. Günaydın güzel

14: Günaydın karıcık. Seni sabah uyurken, huzur içinde nefes alırken izlemek, en değerli görüşlerimden biri. Hayatımın geri kalanında buna her gün sahip olmayı diliyorum.

EŞ İÇİN ETKİLEYİCİ GÜNAYDIN MESAJLARI

15: Sabahlarım iki inanılmaz şeyle aydınlanıyor. Güneş ve harika öpücüklerin. Sana asla doyamam. Günaydın Kadınım.

16: Ne zaman uyanıp kutsamalarımı sayarsam, seni iki kez sayıyorum. Bu gün size hak ettiğiniz mutluluğu vermek için hayatın en iyisini ortaya koysun. Senin uyanmanı bekleyemem, böylece hayallerimizin peşinden gidebiliriz.

17: Güneş doğarken, sana olan arzum da yükseliyor. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmak ve size en iyisini vermek için burada olacağım. Günaydın kraliçem.

18: Bugün uyandığınızda, sizi her zaman destekleyeceğimi, arkanızı kollayacağımı ve hayallerinize ulaşmak için sizi motive edeceğimi bilmenizi isterim; yoldaki zorluklardan bağımsız olarak. Yaşamak ve mutlu olmak için bana bir sebep verdin. Günaydın prensesim.

19: Evliliğimiz, bana bir aidiyet duygusu ve bir amaç verdiği için başarıma katkıda bulunan önemli bir faktör oldu. Bugün, her gün olduğu gibi, geldiğimiz yol için sevgili karım, seni takdir ediyorum. Önümüzdeki güzel sabah.

20: Bugünün doğum günün olmadığını biliyorum, ama özel kadınsın, çocuklar ve ben kahvaltı ve diğer tüm işleri hallettik. Sen bir parasın ve yeryüzünün üstünde her gün seninle bir nimettir. Günaydın.

21: Bir güneş ışını gibi, beni her zaman uyandırır ve beni sevginiz ve şefkatinizle ısıtırsınız. Size güneşli bir sabah ve güneşli bir gün dilerim.

22: Sevgili eşim, senin için tek dilediğim sevgi ve başarı dolu bir günaydın. Beni sevdiğin ve bir annenin yapacağı gibi bana baktığın için teşekkür ederim. Sen en iyisin.

23: Her gün sağlıklı kahvaltınızın ve sıcak kucaklaşmalarınızın kokusuyla uyanmak için sabahı beklerken uyuyorum. Bunca yıldır sabah rutini için minnettarım.

24: Önünde uyanmak ve seni öptükten sonra gülümsediğini görmek benim için tedavi edici olmaktan çok daha fazlası. Sen benim aşk doktorum, partnerim ve ömür boyu arkadaşımsın. Bugün senin için harika bir gün olsun

25: Kahve sızıntıları ve kaotik sabah rutinleri arasındaki sabah öpücükleriniz, hayatta istediğim tek şey ve daha fazlası. Benim ve çocuklar için güvenli bir sığınak oldun ve en iyisi. Günaydın Sevgilim.

26: Kalbimin kraliçesine, uyandığın an ruhumun vahşi okyanuslarını sakinleştiriyorsun. Gözlerinin bana dik dik baktığını görmek bana en üst düzeyde rahatlık ve huzur veriyor ve bunu dünyadaki hiçbir şeye değişmem. Muhteşem sabah balı!

27: Ne zaman “kalk ve parla” ifadesini duysam hep seni düşünüyorum. Çünkü yol gösterici bir yıldız gibi, yoktan bir şeye yükselmeme yardım ettin. Evliliğimiz gerçekten devam etmem için bana yeterli sebep veriyor. Günaydın ve seni seviyorum

28: Bugün aynaya baktığınızda dünyanın en güzel insanını göreceksiniz. Bunca yıldır arkamı kollayan ve sonsuza kadar borçlu olacağım kişi. Günaydın meleğim.

EŞ İÇİN ROMANTİK VE ANLAMLI GÜNAYDIN MESAJLARI

29: Her sabah seninle iş arasında seçim yapmak, her gün vermem gereken en zor kararlardan biridir. Uykusunda bile, uyuyan güzelimin cazibesi hala etrafımda çalışıyor. Ben her zaman sana hayranım. Günaydın Sevgilim

30: Hayatımın en büyük ilhamlarından biri ve şenlik ateşi kalbimi aydınlatan kişi için, kelimeler bana nasıl hissettirdiğini açıklamaya yetmiyor. Seni bugün ve hayatımın her gününü kutluyorum. Neşeli sabah!

31: Asla üstesinden gelemediğim en iyi şey yanınızda uyanmak, sıcaklığınızı hissetmek, sizi kucaklamak ve değerli gülümsemenizden zevk almaktır. Sen tek istediğimsin ve asla hak edemeyeceğim tek şeysin. Günaydın.

32: Günaydın rüya kızıma. Bir rüyada olmadığımdan emin olmak için her sabah kendimi çimdikliyorum çünkü bazen gerçek olamayacak kadar iyisin.

33: Sevgi ve öpücüklerle dolu minnettar bir kalple, size coşkulu bir sabah ve şimdiye kadarki en güzel günler diliyorum. Sen en iyisin!

34: Bu yaşam okulunda kaybettiğimde bile, bu kadar sevimli bir eşle birlikte olduğum için kendimi hala kutsuyorum. Her sabah güzel gülüşünüzü, güzel gözlerinizi görmek ve en harika dokunuşu hissetmek için nadir bir fırsat buluyorum. İyi günler tatlım.

35: Ben benim ve sen sonsuza kadar seninsin. Hayatımın hoş bir sabah aşkı dilerim.

36: Yoğun programların ve sabah rutinlerinin ortasında, bu mesaj sizi her zaman aklımda bulundurduğumu ve her gün sizin için her zaman en iyisini dilediğimi sürekli olarak hatırlatabilir mi? Kendinize verimli bir sabah geçirin.

37: Gülümsediğini gördüğüm ve zamanımız olduğu sürece, elin benim yanımda olduğu sürece her şey yolunda. Günaydın güzel olan.

38: Sabahlarımın büyülü olduğunu söylemek yetersiz kalır. Senin parlayan yüzünü izlerken bir fincan sıcak çikolata içmek benim için her şeydir. Size bu günün sunabileceği tüm mutlulukları dilerim.

39: Yaşlandıkça bile, umarım, sırf ışıltınız yüzünden her gün cennette uyanmaktan ne kadar mutlu olduğumu biliyorsunuzdur. Günaydın sevimli yüz.

40: Günaydın canım. Hayatın bana gösterdiği onca şeyde, seninle evlenmek başıma gelen en iyi şey olmaya devam ediyor. Senin gibi daha güvenilir, çalışkan, şefkatli ve yetenekli bir eşle uyanmayı asla hayal edemezdim.

 

Gün nasıl başlarsa öyle biter demişler. Sevgiliye “Günaydın Aşkım” mesajı göndererek onun gününü güzelleştirmek ve ne kadar romantik birisi olduğunuzu göstermek de sizin elinizde. Sevgiliye kısa bir günaydın mesajı gönderseniz dâhi, onun mutlu olmasını sağlayacaksınız. Resimli günaydın mesajları seçenekleri arasından anlamlı, duygusal, aşk dolu ve etkileyici olanlardan birisini seçerek WhatsApp ya da Instagram’dan gönderin. Unutmayın ki, aynı hisleri paylaştığınız kişiyi bir günaydın mesajı ile sevindirebilirsiniz.

DUYGUSAL SABAH SÖZLERİ VE GÜNAYDIN AŞKIM MESAJLARI

Günaydın aşkım… Kısa olmasına rağmen ne kadar etkileyici iki kelime değil mi? O hâlde, sevgiliye kısa ve uzun seçeneklerle gönderilebilecek en güzel, duygusal ve aşk dolu günaydın aşkım mesajlarına yakından bakalım.

AŞK DOLU GÜNAYDIN MESAJI SEÇENEKLERİ

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

ROMANTİK GÜNAYDIN MESAJI VE SABAH SÖZLERİ

Güneş doğudan doğmaz, yatağımda, yanımda yükselir. Günaydın gün ışığım!

ANLAMLI, HOŞ VE RESİMLİ GÜNAYDIN MESAJLARI

Günaydın papatya demetim, gül sepetim, aşkımın son adresi eşsiz cennetim.

EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARI

Sevgim seni bugün de yalnız bırakmayacak. Günaydın.

Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiçbir yere bu hayat. Günaydın.

Adını dağlara yazdım, inanmazsan kalk da bak güzelim. Neyse günaydın…

Aklımın bir yarısını sana verdim. Öbür yarısı bende, sana bir an önce kavuşmak için plan yapıyor. Günaydın bebeğim.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın..

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde günaydınım…

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın…

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Benim güneşim, bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

Günaydın güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri. Bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem…

Bak işte bir gün daha yaşlandık… Sen hala uzatasın. Günaydın…

Ben artık seni hayal ederek değil, seninle başlamak istiyorum her güne, her mevsime, her dakikaya. Günaydın biricik sevgilim.

Biliyorum sen de aklında benle uyanıyorsun. Bunun adı aşk işte bebeğim. Günümüz aydın olsun.

Bir bakmışsın ayrı ayrı uyandığımız günler geride kalmış. Günaydın canımın biriciği. O günlerin gelmesi için dua ediyorum.

Bir gün olsun sana günaydın demeden başlarsam güne, o günüm kötü geçiyor. Günaydın balım.

Gülümsemen güneş gibi ışıltılı. Umarım yüzünde bir gülümseme ile uyanırsın ve bana yaptığın gibi dünyanın yarısını aydınlatırsın. Günaydın…

Her sabah uyandığımda seni düşünüyorum ve yüzüme getirdiğin gülümseme bütün gün sürüyor. Günaydın aşkım!

Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

Sabah erkenden uyanmak, seni tanıyana kadar günün en nefret ettiğim kısmıydı. Şimdi ise her sabah seni görme umuduyla uyanıyorum. Günaydın sevgilim!

Her zaman sabah duyduğun ilk ve gece duyduğunuz son ses olmak istiyorum. Günaydın!

Mevsim kış olsa bile, gülüşün kalbimdeki baharı uyandırıyor. Günaydın meleğim!

Gece bitti. Sabah başladı. Şimdi uyanma ve sana sarılma zamanım geldi. Günaydın aşkım!

Tarihteki en kısa korku hikayesi, bugünün Pazartesi sabahı olması. Günaydın dostum, işe yine geç kalma.

Sabah uyandığında kaprisli ve tembel olsan bile, hala seni çok seviyorum. Günaydın!

Beni her zaman dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettirdiğin için teşekkür ederim. Günaydın aşkım!

Günaydın sevgilim. Seni çok seviyorum.

Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın..

Gözlerimi bugün de senin için açtım hayata, yarında senin için açılacak bunu sakın unutma günaydın prensesim…

Ben senli geceler, senli günler istiyorum

Gülümseyerek uyandığınız bu günün sonunda da gülümsemeniz dileğiyle, günaydın arkadaşlar

Eşe günaydın mesajları yazımıza devam ediyoruz. Sizde eşinize güzel bir mesaj göndererek onu mutlu edebilirsiniz.

Ben senin yanında uyumak ve senin yanında uyanmak istiyorum. Ben senin iyi geceler sözlerinle uyumak, günaydın sevgilim sözüyle uyanmak istiyorum.

Sen benim yanımda olduktan sonra acılarım mutluluk, mevsim kış ise bahar oluyor

Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana

Günaydın can özüm seni canımdan çok seviyorum

Günün; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığın nefesteki anlam kadar güzel olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu