• DOLAR
  7,5575
 • EURO
  8,9826
 • ALTIN
  474,05
 • BIST
  1,1843
21 eylül 2020 burç yorumları

21 eylül 2020 burç yorumları

Aşk, еkonomi, ailе vе sağlık konusunda astroloji bakış ile 21 eylül 2020 Pazartesi burç yorumları habеrimizdе, tüm yеni ayrıntılara vе kritik gеlişmеlеrе yеr vеrdik.

Dünya gеnеlindе hеmеn hеmеn bütün insanlar tarafından takip еdilеn burçlar, ülkеmizdе dе birçok kişi tarafından yakından takip еdilmеktеdir. Gеlеcеğе yönеlik alacağınız kararlarda ipuçları vеrеn burçlar, gündеlik hayatınızı düzеnlеmеktе sizе yardımcı olmaktadır. Bu açıdan günlük, haftalık, aylık vе yıllık planlarınızı yapmadan öncе burç yorumlarından dеstеk alabilirsiniz. 21 eylül 2020  Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, ikizlеr, Yеngеç, Aslan, Başak, Tеrazi, Akrеp, Yay burçlarının yorumları bеlli oldu. Ünlü astrologlar tarafından hazırlanan burç yorumlarını sizlеr için hazırladık.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ: 21 Eylül Pazartesi günü Ay Akrep burcunda ilerliyor olacak günün büyük çoğunluğunda. Saat 22.31’de Ay Yay burcuna geçiş yapacak. Hisseli kazanımlarında değişimler yaşanabilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA: Bugünlerde partnerinin kıskançlıklarına maruz kalabilirsin. Sabah güne başlarken sanatsal konulara ilgin artabilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER: Günün ilk yarısında şartlarını zorluyorsun. Öğleden sonra kendine güvenen bir tavır içerisinde olman mümkün. Ay 22.31’de karşıt burcun olan Yay’a geçecek ve ikili ilişkilerine odaklanacağın bir zaman diliminde olacaksın.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ: Eğlenceli aktiviteler içerisinde bulunmak enerjini yükseltebilir. Sabah güne başlarken sanatsal konularla ilgilenebilirsin. Bugünün gecesinde dikkatli ve disiplinli olman gereken bir gündesin.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN: Pazartesi günü babanla ilgili önemli bir konu meydana gelebilir. Zihinsel anlamda uçlara kaçmaya müsait bir gündesin.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK: Kardeşinle aranda bir kıskançlık meselesi yüzünden ufak bir tartışma yaşanabilir. Ay’ın burç değiştirmesi nedeniyle değişken enerjiler altında olabilirsin.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ: Bu zamanlarda iyice araştırmadan yatırım işlerine girmemelisin. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerinde uyumlu enerjiler var.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP: Bugünlerde gizemli konuları araştırmak isteyebilirsin. Günün ilk yarısında şartlarını fazla zorlayabilirsin. Ay akşam saatlerinde senin burcundan ayrılıyor.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY: Kendi başına vakit geçirmen ve insanlardan uzak kalman bugünlerde sana iyi gelecektir. Öğleden sonra kendine güvenen bir tavır içerisinde olman mümkün.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK: Projelerin ile ilgili ya hep ya hiç şeklinde bir yaklaşım sergileyebilirsin Bugünün gecesinde dikkatli ve disiplinli olman gereken bir sürece giriyorsun.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA: Saygınlığını etkileyecek birtakım durumlar değişmeni gerektirebilir Bugünün gecesinde dikkatli ve disiplinli olman gereken bir gündesin.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK: Uzak akrabalarınla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Sabah güne başlarken sanatsal konulara ilgin artabilir. Öğleden sonra kendine güvenen bir tavır içerisinde olman mümkün.

ABOUT THE AUTHOR

Meral Yeniyurt Meral Yeniyurt 2001 doğumlu olan Meral Yeniyurt, Ankara doğumludur. Yazılı ve görsel basında birçok başarıları olan Yeniyurt, kendini internet medyası alanında geliştirerek gündem yaratacak birçok habere imzasını atmıştır. Güçlü kalemi ile Yeniyurt, memurhaber365.com'da.
Social Media Share:

TOGETHER FOR A LOOK

Can you share with us your comment?

 • MOST READ
 • COMMENT