Home Medya Kısmetse olur canlı yayın saat kaçta

Kısmetse olur canlı yayın saat kaçta

Kısmetse Olur Aşkın Gücü ne zaman ve saat kaçta başlıyor? Kısmetse Olur hangi kanalda canlı yayınlanıyor ve kaç yarışmacı yarışıyor?

KISMETSE OLUR YARIŞMACILARI/ YAYINLANDIĞI KANAL || Kısmetse Olur saat kaçta başlıyor ve hangi günler var? Kısmetse Olur hangi kanalda yayınlanıyor?
Kısmetse Olur yarışmacıları, yayınlandığı saat ve kanal izleyiciler tarafından araştırılıyor. Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında kadın ve erkek yarışmacılar hayat arkadaşlarını bulmak için yarışıyorlar. Programda yer alan yarışmacılar ise merak konusu. Peki Kısmetse Olur yarışmacıları kimler, ne zaman yayınlanıyor? Kısmetse Olur saat kaçta başlıyor, hangi kanalda yayınlanıyor?

Kısmetse Olur programı kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın 6 günü yayınlanan programda kadın ve erkek yarışmacılar yarışıyorlar. Eğlenceli anların yaşandığı Kısmet Olur Olur programında gerilim dolu dakikalar da yaşanıyor. Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmacıları ve yayın saati merak ediliyor. Peki Kısmetse Olur yarışmacıları kimler? Kısmetse Olur saat kaçta, hangi kanalda ve ne zaman yayınlanıyor?

KISMETSE OLUR KADIN YARIŞMACILARI
Yeliz, Yaren, Aybüke, Şeydanur, Cansel, Ayeşnur, Simge, Elif ve Eslem.

KISMETSE OLUR ERKEK YARIŞMACILARI
Tolga, Erhan, Bilek, Çağrı, Serdar, Sedat, Furkan, Erol ve Oğulcan.

KISMETSE OLUR HANGİ KANALDA VE SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR?
Kısmetse Olur haftanın 6 günü YouTube’da yayınlanıyor. Kısmetse olur Pazar günleri hariç her gün izleyicilerle buluşuyor. Kısmetse Olur yeni bölümleri her gün saat 18.30’da yayınlanıyor.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 63.bölüm tanıtımı

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 63.bölüm tanıtımı
Kısmetse Olur Aşkın Gücü programı Youtube’de yayınlanıyor. İlgi ile izlenen programın sunuculuğunu Öykü Serter üstleniyor. Son bölümde Kaan ve Simge yarışmadan elenmişti. Ayşenur ise 15 bin TL’lik ödülü kazanan isim oldu. Peki Kısmetse Olur Aşkın Gücü hangi günler var? Kısmetse Olur bugün yayınlanacak mı, saat kaçta? Yarışmacıların isimleri ne? Bilek Orundaş, Zeyd Gümüştutan, Aybüke Çangal, Yaren Dağ, Furkan Can Ağca…

KISMETSE OLUR PROGRAMI HANGİ GÜNLER, NEREDE, SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR?

Kısmetse Olur : Aşkın Gücü programı haftanın 6 günü saat 18:30’da Youtube platformunda yayınlanıyor.

Kısmetse Olur kadın yarışmacıları isimleri; Yeliz, Yaren, Şeydanur, Aybüke, Cansel, Tuğçe ve Ayşenur

Kısmetse Olur erkek yarışmacıları isimleri; Serdar, Erhan, Bilek, Sedat, Erol, Zeyd, Furkan ve Oğulcan

ÖYKÜ SERTER KİMDİR?

Programın sunuculuunu Öykü Serter üstleniyor. Serter, 26 Şubat 1975’te Ankara’da dünyaya geldi. Sırasıyla TED Ankara Koleji, Galatasaray Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğrenim gördü. Ayrıca kurbağalama branşında yüzücüdür.

Capital Radio’da DJ olarak medya sektörüne girdi. Daha sonra Number 1 FM’de ve Cine5’teki 5T5 adlı programda görev aldı. Biri Bizi Gözetliyor, Akademi Türkiye ve Anadolu Rüzgarı programlarının sunuculuğunu üstlendi. 2006’da Ragga Oktay ile birlikte B.U.M. adlı yarışmayı hazırladı. 2011’de jürisinde Ajda Pekkan, Ertuğrul Özkök ve Sertab Erener’in olduğu Star Akademi programını sundu. 2014’te Bu Tarz Benim, 2015’te İşte Benim Stilim, Rising Star Türkiye ve Fenomen programlarının sunucusu oldu. Mart 2016’da Elele dergisinin kapağında yer aldı.

İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasında jüride Neslihan Yargıcı, İvana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez gibi ünlü isimler yer aldığı yapımda yine sunuculuğu Öykü Serter yapmıştı. Bir dönem Survivor Panorama programında moderatör ve sunuculuk yapan Serter, Son olarak 2021 yılında yayınlanan Şef Akademi programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Öykü Serter, kurbağa branşında milli takım düzeyinde yarışan bir yüzücüdür. Yüzme dalında 250’si altın olmak üzere toplam 800 madalya kazanmış. Öykü Serter, 1.67 boyunda ve 47 kilo

ZEYD GÜMÜŞTUTAN KİMDİR?

Birçok yerde yaşı 1990 ya da 1997 yazılan Zeyd Gümüştutan aslında 18 Mayıs 1990 doğumlu olduğunu söylemiştir. Bakırköy’de doğan Gümüştutan, daha önce Göz6 programına katılmış ve burada Survivor’un eski yarışmacısı Berna Keklikler ile aşk yaşamıştı.

Eğitimine Uluslararası İlişkiler bölümünde devam ettiğini belirten Zeyd Gümüştutan, düzenli olarak spor yapmaktadır. Instagram’da @zeydmi adını kullanan ismin 14.6 bin takipçisi bulunmaktadır.

Göz6 programında Berna Keklikler’e; \”Otopsi istiyorum, kurduğum düşler eceliyle ölmüş olamaz.\” sözleriyle sosyal medyada viral olmuştu.

KISMETSE OLUR AYBÜKE KİMDİR?

Aybüke Çangal, 25 Ekim 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir.

İnstagram ve TikTok platformlarını oldukça aktif kullanan Aybüke’nin İnstagram platformu üzerinde 250 bin, TikTokplatformunda ise 1.3 Milyon takipçisi ve 66.9 Milyon beğenisi bulunmaktadır.

Ayrıca ünlü TikTok fenomeni olan Aybüke Çangal, boynunda yazılı olan çakal dövmesiyle tanınmaktadır.

YAREN DAĞ KİMDİR?

Yeni sezon yarışmacılarından Yaren, \”Küçük yaşlardan beri çalıştığım için artık çalışmak istemiyorum. Ya patron eşi ya da patron olmak istiyorum\” şeklinde yaptığı açıklama ile şimdiden dikkatleri üzerine çekti.

Yaren Dağ, hemşiredir.

CANSEL AYANOĞLU KİMDİR?

Kısmetse Olur yarışmacısı Cansel, söylemleriyle ilk günden ilgi çekmeye başladı. Cansel Ayanoğlu’nun 1 evladı vardır.

Ayşenur İnam KİMDİR?

2002 yılında doğan Ayşenur İnam özel korumadır. Genç isim Almanya’dan Türkiye’ye gelerek yarışmaya katıldı.

ERHAN SAFFAR KİMDİR?

1990 yılında dünyaya gelen Erhan, pırlanta işiyle uğraşmaktadır fakat bir yandan modellik yapmaktadır. Doya Doya Moda ve En İyi Benim programlarında boy göstermiştir.

KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ TUĞÇE KİMDİR?

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna 25 yaşındadır. Bir erkekte saygıya önem verdiğini belirten Tuğçe, ”Bir erkeğin beni etkilemesi için zeki ve başarılı olması gerekiyor.” dedi.

KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ ŞEYDANUR KİMDİR?

Şeydanur Tunç 23 Ocak 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Günümüzde 24 yaşındadır. Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Burcu Kova’dır. İşletme sahibi olduğunu söylemiştir. \”Adayımı bir ömür benimle yaşlanabilecek, mizah seviyesi yüksek çılgın bir aday olarak arıyorum. İnşallah bulurum\” ifadelerini kullanmıştır. Modayı yakından takip eden Şeydanur Tunç stili ile sosyal medyada yoğun övgü almaktadır. Instagram’da shera.snt ismiyle paylaşımlarına devam eden Şeydanur Tunç’un bu mecrada 5001 takipçisi bulunmaktadır. Bir kahve dükkanı bulunmaktadır.

KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ YELİZ KİMDİR?

Yeliz Açıkel yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Yeliz Açıkel 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. 24 yaşındadır. Güzellik uzmanıdır. ”Erkek dediğin çirkin olmalı güzellik dediğin kadına özgü birşey yani benim gibi” sözleriyle iddiasını ortaya koymuştur.

Kendisiyle ilgilenecek kişinin maço olması gerektiğini en azından kendisine söz dinletecek birisinin olması gerektiğini söylemiştir. 5. Sinemanın Kral ve Kraliçesi yarışmasında 2. olmuştur. Yarışma sonrası Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Yeliz Açıkel stili ile sosyal medyada yoğun övgü almaktadır. Instagram’da ylzacikel ismiyle paylaşımlarına devam eden Yeliz Açıkel’in bu mecrada 11.1K takipçisi bulunmaktadır.

KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ OĞULCAN KİMDİR?

Oğulcan Yılmaz yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Ata binmeyi sevmektedir. Redd şarkılarını sevdiğini söylemiştir.

Modayı yakından takip eden Oğulcan Yılmaz stili ile sosyal medyada yoğun övgü almaktadır. Instagram’da yetoffical ismiyle paylaşımlarına devam eden Oğulcan Yılmaz’ın bu mecrada 9059 takipçisi bulunmaktadır.

KISMETSE OLUR BÖLÜMLERİ NEREDEN İZLENİR?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının yeni bölümünü izlemek isteyenler için aşağıya Youtube linkini bıraktık. Linki kopyalayıp internet arama motoruna yapıştırarak Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının bölümlerini izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/@kismetseoluraskingucu

Kısmetse Olur nerede, saat kaçta yayınlanıyor? Kısmetse Olur Aşkın Gücü hangi günler var? Kısmetse Olur Aşkın Gücü BÖLÜMLERİ İZLE!

ÖYKÜ SERTER KİMDİR?

Programın sunuculuunu Öykü Serter üstleniyor. Serter, 26 Şubat 1975’te Ankara’da dünyaya geldi. Sırasıyla TED Ankara Koleji, Galatasaray Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğrenim gördü. Ayrıca kurbağalama branşında yüzücüdür.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü ne zaman ve saat kaçta başlıyor? Kısmetse Olur hangi kanalda canlı yayınlanıyor ve kaç yarışmacı yarışıyor?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü ne zaman ve saat kaçta başlıyor? Kısmetse Olur hangi kanalda canlı yayınlanıyor ve kaç yarışmacı yarışıyor?

 

Benzer Haberler