Home Yaşam Martın 14 ünü 15 ine bağlayan gece ne olacak

Martın 14 ünü 15 ine bağlayan gece ne olacak

Cübbeli Ahmet'ten 14 Mart açıklaması!

Cübbeli Ahmet Hoca’dan ürküten uyarı! 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat

Cübbeli Ahmet Hoca’dan ürküten uyarı! 14 Mart'ı 15 Mart'a bağlayan geceye dikkat

6 Şubat 2023 tarihinde saat 04.17 sularında 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde iki büyük deprme meydana geldi ve 10 ilimiz bu depremlerden etkilendi. Deprem bölgelerinde artçı sarsıntılar devam ederken 27 Şubat 2023 Pazartesi saat 12.04 sularında Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde 5.6 büyüklüğünde bir deprem daha yaşandı. Peş peşe yaşanan depremlerin ardından dikkat çeken bir açıklamada bulunan ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ ismiyle bilinen Ahmet Mümtaz Ünlü, o tarihi işaret ederek uyardı.

CÜBBELİ AHMET HOCA MART AYININ GELDİĞİNİ SÖYLEYEREK UYARDI

Ülkemizdeki büyük afetin ardından uzmanlardan peş peşe uyarılar gelmeye başlamıştı. Bölge bölge açıklamalar yapan uzman isimlerin uyarıları gündemde yer almaya devam ederken ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ ismiyle bilinen Ahmet Mümtaz Ünlü’den ürküten bir açıklama geldi. Mart ayını işaret eden Ahmet Mümtaz Ünlü, ‘Mart’ın 14’ünü 15’ine bağlayacak gece önemlidir.’ dedi.

‘BİZ TAKVİME BAKARAK TESPİT ETTİK’

Mart ayına çok az bir süre kalırken yaptığı açıklamayla dikkat çeken Cübbeli Ahmet Hoca, Mart’ın 14’ünü 15’ine bağlayan gecenin önemli olduğunu söyledi ve bunun özelliğinden bahsetti. Rumi Takvime göre ilk Çarşamba olduğunu söylediği bu gece ile ilgili konuşan Cübbeli Ahmet Hoca, ‘Biz takvime bakarak tespit ettik. Senede biz iki Çarşambaya dikkat çekiyoruz. Dualar yazıyoruz. Ben senede iki kez bu günleri size aktarıyorum. Muhammed Mustafa Şenkidri Hazretleri kitabında çok acayip ilimler koymuş. Burada Mart’ın ilk Çarşambasını işaret ediyor. Zaten Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gün için senelerdir anlatıyorum. Mart önümüzde şu an. Bu sene 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat edelim.’ diyerek uyarılarda bulundu.

cubbeli-ahmet-hocadan-urkuten-uyari-14-mart-i-15-mart-abaglayan-geceye-dikkat.jpg

‘ALLAH BİZİ KORUSUN’

14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan gece için tekrar tekrar uyarılarda bulunan Cübbeli Ahmet Hoca, ‘Ben astrolog değilim, gökbilimci değilim, Ulemalara bakan biriyim. O velilerin söylediklerini sizlere aktarıyorum. Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah afetten, savaştan, beladan, olaylardan bizi korusun.’ dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca: Herkes 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat etsin

Cübbeli Ahmet Hoca: Herkes 14 Mart'ı 15 Mart'a bağlayan geceye dikkat etsin

Türkiye deprem felaketinin yaralarını sarmaya devam ederken, kamuoyunda birçok isim hem yaklaştığı söylenen İstanbul depremiyle ilgili fikirlerini açıklamaya etmeye devam ediyor.

En son Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Ünlü yaptığı uyarıyla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü bir konuşmasında 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat çekerek, bu gecede ülkede bir felaket yaşanabileceğini söyledi.

İşte o açıklamalar;

Mart’ın 14’ünü 15’ine bağlayacak gece önemlidir. Bunun özelliği nedir peki? Rumi Takvime göre ilk Çarşamba’dır. Biz takvime bakarak tespit ettik. Senede biz iki Çarşamba’ya dikkat çekiyoruz. Dualar yazıyoruz. Ben senede iki kez bu günleri sizlere aktarıyorum. Muhammed Mustafa Şenkidri Hazretleri kitabında çok acayip ilimler koymuş. Burada Mart’ın ilk Çarşambasını işaret ediyor. Zaten Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gün için senelerdir anlatıyorum. Mart önümüzde şu an. Bu sene 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat edelim. Ben astrolog değilim. Gökbilimci değilim. Ulemalara bakan biriyim. O velilerin söylediklerini sizlere aktarıyorum.

Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah afetten, savaştan, beladan, olaylardan bizi korusun.

 

Cübbeli Ahmet’ten 14 Mart açıklaması!

Cübbeli Ahmet'ten 14 Mart açıklaması!

TürkiyeKahramanmaraş merkezli iki büyük depremde 11 şehirde büyük yıkım yaşayıp 45 binden fazla canını kaybederken, Cübbeli Ahmet Hoca, Mart ayının ortasını işaret ederek herkesi korkuttu. Kendisine bağlı bir derneğe gönderilen bir rüya üzerinden 14 Mart Salı gününü 15 Mart Çarşamba gününe bağlayan gece için, “Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah afetten, savaştan, beladan, olaylardan bizi korusun” dedi. Cübbeli Ahmet hoca 14 Mart Salı günü yapılacak ibadet ve duaları da anlattı… İşte Cübbeli Ahmet Hoca’nın o açıklamalarından satır başları…

Biz takvime bakarak tespit ettik

– Mart’ın 14’ünü 15’ine bağlayacak gece önemlidir. Bunun özelliği nedir peki? Rumi Takvime göre ilk Çarşamba’dır. Biz takvime bakarak tespit ettik. Senede biz iki Çarşamba’ya dikkat çekiyoruz. Dualar yazıyoruz. Ben senede iki kez bu günleri sizlere aktarıyorum.

Bastonuyla helikopteri düşüren alim…

– Moritanya’da bastonuyla helikopteri düşüren Muhammed Mustafa Şenkidri Hazretleri kitabında çok acayip ilimler koymuş. Burada Mart’ın ilk Çarşambasını işaret ediyor. Zaten Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gün için senelerdir anlatıyorum.

Astrolog değilim ama ulemalara bakıyorum

– Mart önümüzde şu an. Bu sene 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat edelim. Ben astrolog değilim. Gökbilimci değilim. Ulemalara bakan biriyim. O velilerin söylediklerini sizlere aktarıyorum.

İstanbul özelinde olmayabilir ama…

– Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah afetten, savaştan, beladan, olaylardan bizi korusun.

Cübbeli Ahmet Hoca ismi ile tanınan Ahmet Mahmut Ünlü herkesi korkutan bir açıklamada bulundu. Mart ayını işaret eden Cübbeli Ahmet Hoca, Mart’ın 14’ünü 15’ine bağlayan gecenin önemli olduğuna değindi.

TAKVİMDEN TESPİT ETTİ

Mart ayının 14’ünü 15’ine bağlayan gecenin önemli olduğunu vurgulayan Ahmet Hoca, bu konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Rumi takvimine göre ilk Çarşamba olduğuna değinen Ahmet Hoca, takvime bakarak tespit yaptığını aktardı. Senede iki Çarşambaya dikkat çektiklerini vurgulayan Ahmet Hoca, “Dualar yazıyoruz. Ben senede iki kez bu günleri size aktarıyorum. Muhammed Mustafa Şenkidri Hazretleri kitabında çok acayip ilimler koymuş. Burada Mart’ın ilk Çarşambasını işaret ediyor. Zaten Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gün için senelerdir anlatıyorum. Mart önümüzde şu an. Bu sene 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat edelim.” ifadelerini kullandı.

O GECE HERKESİ KORKUTTU

14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan gece için uyarılarda bulunan Cübbeli Ahmet Hoca, kendisinin astrolog ya da gökbilimci olmadığını ifade ederek ulemalara baktığını vurguladı.

Orada yazan velilerin söylediklerini aktardığına dile getiren Ahmet Hoca, “Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah afetten, savaştan, beladan, olaylardan bizi korusun.” şeklinde konuştu.

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

<>

Yazının devamını okumak istermisiniz?

<>
<>
<>

Benzer Haberler