Home Teknoloji Nvidia geforce now Türkiye fiyatı tepkilere neden oldu

Nvidia geforce now Türkiye fiyatı tepkilere neden oldu

GeForce NOW Türkiye’de NVIDIA’nın aktif bir şekilde kullanılan bulut oyun servisi olarak biliniyor. Platform oyunculara sağladığı deneyimler ile popüler olmaya başlamıştı. GeForce NOW bu ilgiden memnun kalmış olsa da zam yapmaktan geri durmadı. Geçtiğimiz günlerde platforma tekrardan zam geldi.

GeForce NOW Tepki Çekmeye Devam Ediyor

GeForce NOW, oyunculara yüksek performanslı oyun deneyimleri sunuyor. Platform, yüksek hızda oyun akışı sağlayarak, kullanıcıların herhangi bir donanıma sahip olmadan en yeni oyunları oynamasına olanak sağlıyor. Ayrıca, platformda bulunan “Ray Tracing” teknolojisi ile daha gerçekçi grafikler sunuluyor. Gforce Now’un bu kadar kaliteli hizmet sunması kullanıcılar tarafından en büyük tercih edilme sebebi olarak gösteriliyor. Ancak aboneliğin fiyatının da önemli bir etken olduğunu inkâr edemeyiz.

Platformun fiyatlarının verdiği hizmete göre uygun olması oyuncuları epey şaşırtan bir durum olmuştu. Fiyatlar yerinde durmadı ve zam üstüne zam gelmeye başladı. Bu zamlara tepki göstermeye başlayan kullanıcılar tepkilerin bir karşılığını alamadı ve sisteme tekrar zam geldi.

İşte GforceNOW’un Güncel Fiyatları:

  • 1 Aylık Premium Paket: 190 TL
  • 3 Aylık Premium Paket: 450 TL
  • 6 Aylık Premium Paket: 790 TL
  • 12 Aylık Premium Paket: 1380 TL

Bu yeni zamlar platformun kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılansa da NVIDIA platformunun geliştirilmesi için harcanacak olan mali kaynakların arttırılması gerektiğini savunuyor. Ülkemizdeki kullanıcılar ise platformdan fiyatlar için bir güncelleme bekliyor.

Benzer Haberler