Oyuncu Nurettin Uçar kimdir

Nurettin Uçar kimdir, kaç yaşında, nereli? Taksim'deki patlamada eski eşi ve kızını kaybeden Nurettin Uçar'ın filmleri ve dizileri

Nurettin Uçar kimdir, kaç yaşında, nereli? Taksim'deki patlamada eski eşi ve kızını kaybeden Nurettin Uçar'ın filmleri ve dizileri

NURETTİN UÇAR KİMDİR?

Nurettin Uçar, saldırıda eski eşini ve kızını kaybetti. Hain saldırıda anne Arzu Özsoy ve kızı Yağmur Uçar hayatını kaybetti. Yağmur Uçar’ın 15 yaşında olduğu öğrenildi. Nurettin Uçar; Diriliş Ertuğrul, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Arka Sokaklar dizilerinde oynadı.

Uçar, henüz 15 yaşındayken hayatını kaybeden kızı Yağmur Uçar’ın fotoğrafını paylaşarak, “Kabrin nur mekânın cennet olsun ‘datlu kızım.’ Taksim’deki hain saldırıda hayatını kaybeden kızım Yağmur, annesi ile birlikte ikindi namazına mutakip Şirinevler Ulu Camii’nde” ifadelerini kullandı.

 

İstiklal’deki patlamada oyuncu Nurettin Uçar eski eşi ve kızını kaybetti

İstiklal'deki patlamada oyuncu Nurettin Uçar eski eşi ve kızını kaybetti

DUVAR – İstiklal Caddesi’nde dün gerçekleşen patlamada hayatını kaybedenlerden 2 kişinin, oyuncu Nurettin Uçar’ın kızı ve çocuğun annesinin olduğu ortaya çıktı. Patlamada hayatını kaybeden anne Arzu Özsoy ve kızı Yağmur Uçar için Nurettin Uçar paylaşımda bulundu.

Uçar, henüz 15 yaşındayken hayatını kaybeden kızı Yağmur Uçar’ın fotoğrafını paylaşarak, “Kabrin nur mekânın cennet olsun ‘datlu kızım.’ Taksim’deki hain saldırıda hayatını kaybeden kızım Yağmur, annesi ile birlikte ikindi namazına müteakip Şirinevler Ulu Camii’nde” ifadelerini kullandı.

Uçar’ın duyurusuna çok sayıda başsağlığı mesajı geldi. Uçar daha önce Diriliş Ertuğrul, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Arka Sokaklar dizilerinde oynamıştı.

PATLAMADA YARALANANLAR ANLATTI

Beyoğlu’ndaki patlamada yaralananların bir kısmı Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Patlamada kızı ve eşi yaralanan Tamer Sinan “Müthiş bir gürültü oldu. Çocuk arabasına sarıldım ama bizi çok uzağa fırlattı. Çocuğum elimde hastaneye kadar koştum” dedi.

Patlama sırasında İstiklal Caddesi’nde gezen 27 yaşındaki Ahmet Mert de, “Arkadaşımla beraber geziyorduk, bir anda patlama oldu. Kargaşayla hemen ara sokağa geçtik. Kendi imkanlarımızla hastaneye geldik” dedi.

Nurettin Uçar kimdir ve aslen nerelidir? Nurettin Uçar oynadığı diziler…

Nurettin Uçar kimdir ve aslen nerelidir? Nurettin Uçar oynadığı diziler...

Nurettin Uçar, 1965’te Zonguldak’a bağlı Karadeniz Ereğli Köyleri semtindeki Aydın Köyü’nde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı’dır. Şimdilerde 57 yaşındadır.

Eğitim hayatının ardından medya sektöründe çalışmaya başladı. Yaklaşık 20 yıl boyunca müzik programları yaptı. Ayrıca çok sayıda dizide de boy gösterdi.

Nurettin Uçar, aynı zamanda Karaelmas Kalkındırma Platformu Kurucu Üyesidir. Bu platform bünyesinde de aktif olarak çalışmaktadır.

Nurettin Uçar

NURETTİN UÇAR OYNADIĞI DİZİLER

İSTİKLAL CADDESİ’NDEKİ PATLAMADA KIZINI KAYBETTİ

13 Kasım 2022’de İstiklal Caddesi’nde gerçekleşen terör saldırısında, 15 yaşındaki kızı Nur Uçar’ı kaybetti. Patlamada Nur Uçar’ın annesi Arzu Özsoy da hayatını kaybetti.

Nurettin Uçar'ın kızı Nur Uçar

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu