Sihirli Annem geri sayım başladı fragmanı yayınlandı

Kanal D’nin еfsanе dizi Sihirli Annеm tеkrar bölümlеriylе yеnidеn еkrana gеliyor.Başrollеrini İnci Türkay vе Şahap Sayılgan’ın paylaştığı Sihirli Annеm 7 Eylül Pazartеsi’dеn itibarеn hafta içi hеr gün 11.00’da Kanal D’dе!


Bir zamanın en popüler çocuk dizisi olarak dikkat çeken, tekrar bölümleri YouTube üzerinde trend videolara giren Sihirli Annem için geri dönüş sinyalleri verilirdi. Dizinin bir sinema filmi olarak dönüş yapacağı ve senaryosunun yazım aşamasında olduğu belirtilirken, yine projenin dizi olarak TV8 ekranlarında başlayacağı da gündemde.

Ekranın popüler dizilerinden biri olarak kabul edilen, eski bölümleriyle YouTube’de trend videolar arasına girmeyi başaran Sihirli Annem’in yeniden dönüşü gündemde. Ankaralı tiyatro oyuncuları İnci Türkay ve Şahap Sayılgan’ın başrolünü oynadığı Sihirli Annem, aslında peri olan Betüş’ün, bir fani olan Sadık ile evlenmesi ve devamında gerçekleşen olayları komik bir dille aktarıyordu.

Dizinin Sihirli Annem Bir’iz adıyla sinema filmi olacağı konuşuluyor. Senaryosu yazılan filmde kimlerin rol alacağı belli değil. Yine bu iddiaların dışında, projenin yine dizi olarak televizyonda yer alacağı da gündeme geldi. Dizinin TV8 kanalında yer alacağı belirtilirken bu haberler ne doğrulandı ne de yalanlandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu