• DOLAR
  6,8223
  %0,16
 • EURO
  7,5691
  %0,29
 • ALTIN
  379,35
  %0,80
 • BIST
  8,4542
  %0,71
Stag 9000 Sitemizde!

Stag 9000 Sitemizde!

Evet, yanlış görmediniz. Günlerdir aradığınız, ismini çokça duyduğunuz, yorumlarını okuduğunuz ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olduğunuz bu ürün şimdi resmi satış sitemizde siz değerli kullanıcılarımız için satışa sunulmuştur. Sitemizin stag 9000 her bir sipariş için uyguladığı ayrıcalıklı hizmet ile orijinal ürün sahibi olabilmek için hemen şimdi sipariş formu oluşturmaya başlayabilirsiniz. Form içinde gereksiz ve uzun sorular bulunmadığı için oldukça kısa bir süre içinde talep formunuz hazır hale gelmektedir. Adınız, soyadınız, adresiniz ve istediğiniz ürün miktarı sipariş için yeterlidir. İsterseniz ödeme tipi ve kargo için de seçim yapabilirsiniz.
Online Ödeme Şekli
Ödeme yapmak için seçeceğiniz farklı yöntemler bulunmaktadır. Eğer teslimatta ödeme yapmak isterseniz kapıda ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Bu şekilde kargo görevlisinin yanında bulunan pos cihazı ile kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Yine isterseniz nakit para da tercih edebilirsiniz. Online ödeme ise internet ortamında yapılan sanal ödemedir. Havale ve ya EFT bu kanallardandır.


Kargom Nerede?
MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo şirketlerinden birini seçerek ürün paketinizin size ulaşması stag sağlayabilirsiniz. Herhangi bir kargo şirketi ile siparişiniz en geç iki iş günü sonunda teslim edilmektedir. Teslimat kapınızda yapılmaktadır. İsterseniz bir kargo şubesinden kendiniz de paketinizi alabilirsiniz. Kargo şirketi destekliyor ise gizli paket seçeneğini de kullanabilirsiniz. Böylece paket içeriğiniz herhangi bir görsel ve yazıyla üçüncü şahıslar tarafından görünmeyecektir.
Ürün İçeriği Nedir?
Bir ürünü satın almadan önce içinde neler kullanıldığını bilmek isteyebilirsiniz. Bu en doğal hakkınızı sitemizin gönderdiği orijinal ürün kutusu üzerindeki açıklamaları da okuyarak kullanabilirsiniz. Tamamen bitkisel olan ürün karanfil yağı, susam yağı ve nane yaprağı gibi maddeler içermektedir.
Tavsiye Edilen Kullanım
Kullanım için önerilen; uygulamayı yapacağınız bölgeye iki defa ve her seferinde üçer kez sıkmaktır. Yani oldukça kolay ve herkesin uygulayabileceği bir kullanım şekli vardır. Ürün bir ilaç değildir. Kullanmadan önce açıklamaları muhakkak okumanız önerilir.
Ürün Fiyatı
Resmi satış sitemizden vereceğiniz sipariş ile bugün 1 adet sprey 49 lira olarak alıcıları ile buluşmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM