• DOLAR
  6,7407
  %0,14
 • EURO
  7,6007
  %0,33
 • ALTIN
  369,03
  %0,34
 • BIST
  8,4765
  %-0,06
Touch VPN Nedir? Nasıl Kullanılır?

Touch VPN Nedir? Nasıl Kullanılır?

Touch VPN Nedir? Nasıl Kullanılır?

Touch VPN; hem güvenli hem de takip edilemez bir şekilde internet üzerindeki içeriklere ulaşmayı sağlamaktadır. Touch VPN kullanıcıları için data kotası bulunmamaktadır. Dünyada milyonlarca kişinin indirip güvenli bir şekilde kullandığı uygulamalardan biridir. Umuma açık Wi-Fi bağlantılarının da şifrelenmesini sağladığı için internet korsanlarının kullanıcının kredi kartı, şifre, kullanıcı adı gibi özel bilgilerini çalmasını engellemektedir.

Touch VPN Ne İşe Yarar?

Touch VPN’in işlevine bakıldığında; kullanıcıların internet ortamında özgür bir şekilde dolaşabilmelerini sağlayan VPN uygulamasıdır. Bulunulan bölgede erişime kapatılmış olan sosyal medya platformları ve web siteleri bulunabilmektedir. Bunlara herhangi bir kısıtlama olmadan Touch VPN sayesinde bağlanabilmek mümkün olmaktadır. Ücretsiz bir uygulama olmasının yanı sıra tasarımı da oldukça sadedir. Ayrıca oturum, bant genişliği gibi herhangi bir sınır koymamaktadır. Touch VPN uygulaması, oldukça az reklamın olduğu bir uygulamadır.

Touch VPN’in Kullanımı Nasıldır?

Touch VPN yüklemek isteyenler web sitesinden veya mobil cihazlarının uygulama mağazalarından indirebilmektedirler. Uygulamanın yüklenmesi ile beraber herhangi bir kayıt işlemi yapmadan uygulamanın çalıştırılabilmesi mümkün olmaktadır.

Uygulamanın ana sayfasında Bağlan butonu bulunmaktadır. Bunun üzerine kullanıcı en yakın ve hızlı çalışan VPN sunucusuna yönlendirilmektedir. Sadece birkaç saniye içerisinde bağlantı kurulmaktadır. Bağlantı gerçekleştiğinde uygulamanın ekranında bulunan çemberin yeşil olduğu görülmektedir. Ardından kullanıcının Touch VPN aracılığı ile herhangi bir engelle karşılaşmadan, anonim bir şekilde web sitelerine erişebilmesi mümkün olmaktadır.

Touch VPN indir – https://indirgeek.com/touch-vpn/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM