Home Magazin Yayından mı kalkıyor! “kim milyoner olmak ister neden yok”

Yayından mı kalkıyor! “kim milyoner olmak ister neden yok”

Yıllardır ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının ATV yayın akışında yer almadığı öğrenildi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması her pazar akşamı ekrana geliyordu. 5 Mart 2023 Pazar akşamı ATV’nin yayın akışında izleyiciler Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı yerine Başım Belada dizisi ile karşılaştı. Kim Milyoner neden yayınlanmadı?

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programının yayın saatinde Başım Belada isimli dizi yer aldı.

ATV ekranlarında her pazar saat 20.00’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışması, 6 Şubat depreminde yayın akışına ara veren diğer dizi ve programların devam etmesine rağmen yeni bölümleri ekrana gelmedi.

Başım Belada dizisinin yeni yayın saati pazar saat 20.00 olarak belirlendi. Kanalın Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yayınlanması için boş bir yayın saati olmadığı öğrenildi.

Sosyal medyada çıkan haberlere göre ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun geçtiğimiz deprem kampanyalarında Ahbap derneği ve Babala TV yapımlarına destek vermesi nedeniyle sözleşmesinin feshedildiği iddia edildi. Deprem haftasından itibaren Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programının ekranlara gelmemesi bu iddiaları güçlendirdi.

İddialara rağmen henüz kanal yönetiminden konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasının, hangi gün ekrana geleceğine dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Benzer Haberler