Home Magazin Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’ten duygu yüklü paylaşım! Yüreğimize bir şey oturdu

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’ten duygu yüklü paylaşım! Yüreğimize bir şey oturdu

Ebru Gündeş: Yüreğimize bir şey oturdu

Türkiyе, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta mеydana gеlеn iki büyük dеprеmlе fеlakеti yaşadı. Ünlü isimlеr 11 ili еtkilеyеn dеprеm bölgеsinе yardım götürmеk için tеk yürеk oldu. Ünlü şarkıcı, dеprеmdе hayatını kaybеdеn çocukların hеr biri için еnkazlara koyulan balonlarla ilgili paylaşım yaptı. İştе Ebru Gündеş’in yürеk burkan o paylaşımı…

6 Şubat Pazartеsi saat 04:17’dе Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçеsindе 7.7 büyüklüğündе, saat 13.24’tе isе Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçеsindе 7.6 büyüklüğündе dеprеm mеydana gеldi. Dеprеmlеr, 11 ildе yıkıma nеdеn oldu.

Ebru Gündeş: Yüreğimize bir şey oturdu

Ünlü şarkıcı, depremde hayatını kaybeden çocukların her biri için enkazlara koyulan balonlarla ilgili paylaşım yaptı.

<>
<>

Ebru Gündeş: Yüreğimize bir şey oturdu

6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş merkezli  7.7, diğeri 7.6 şiddetinde meydana gelen iki deprem; Türkiye’yi yıktı geçti.

Ünlü isimler de tek yürek olarak depremzedeler için harekete geçti. Bazılar direkt olarak deprem bölgesinde faaliyet gösterirken; bazıları ise bağışlar ve paylaşımlar ile depremden etkilenen insanlara destek oldu.

Bu isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, son olarak 7.5 milyon takipçili Instagram sayfasının hikayeler bölümünden bir yazı yayınladı.

Yaşanan felakette hayatını kaybeden çocuklar için balon bağlanan enkazın görüntüsünü paylaşan Gündeş, şu ifadelere yer verdi:

“Yüreğimize bir şey oturdu”

Yüreğimize bir şey oturdu ve kalkması imkansız. Ne rahat nefes alabiliriz artık, ne de böyle bir acıyı unutabiliriz. Unutmayacağız da…

Yeni Haber Başlığı
Ebru Gündeş: Yüreğimize bir şey oturdu
Ebru Gündeş: Yüreğimize bir şey oturdu

Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki şiddetli depremler 11 ilde büyük yıkıma yol açtı. Ünlü isimler de deprem sonrası seferber oldu. 

<>

Ebru Gündeş: Ne rahat nefes alabiliriz ne de bu acıyı unutabiliriz - Deprem haberleri

Bazı isimler İstanbul’da depremzedeler için yardım çalışmalarına katılırken, bazıları da soluğu deprem bölgesinde aldı. Ünlüler aynı zamanda nakdi yardımda da bulunuyor. Bu isimlerden biri de Ebru Gündeş. Daha önce depremzedeler için 1 milyon 500 bin TL bağışta bulunan Gündeş, duygusal bir mesaj yayınladı. 

 

<>

Ebru Gündeş: Ne rahat nefes alabiliriz ne de bu acıyı unutabiliriz - Deprem haberleri

“NE RAHAT NEFES ALABİLİRİZ NE DE BU ACIYI UNUTABİLİRİZ”

Ebru Gündeş, yaşadığı üzüntüyü “Yüreğimize bir şey oturdu ve kalkması imkansız… Ne rahat nefes alabiliriz artık ne de böyle bir acıyı unutabiliriz, unutmayacağız da…” sözleriyle dile getirdi. 

<>


Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’ten duygu yüklü paylaşım! Yüreğimize bir şey oturdu  SabahGoogle Haberler uygulamasında İlgili Tüm Haberleri göster

Benzer Haberler