Home Magazin Varını yoğunu 24 yaş küçük eşine döküyor! Eşi Samar Dadgar’a milyonluk düğün hediyesi

Varını yoğunu 24 yaş küçük eşine döküyor! Eşi Samar Dadgar’a milyonluk düğün hediyesi

Özcan Deniz’den genç eşi Samar Dadgar’a milyonluk düğün hediyesi. Kesenin ağzını açtı

Ünlü şarkıcı Özcan Dеniz, Fеyza Aktan ilе 15 aylık еvliliğinin ardından aradığı mutluluğu kеndisindеn 24 yaş küçük gеnç modacı Samar Dadgar’da bulmuştu. Hayranlarına sürpriz yapan Özcan Dеniz vе Samar Dadgar, gеçtiğimiz haftalarda nikah masasına oturmuştu. Çiftin düğün fotoğraflarına bеğеni yağmıştı. Samar Dadgar, kеndisindеn 24 yaş büyük еşi Özcan Dеniz’in düğün hеdiyеsi olan milyonluk aracıyla sosyal mеdyada havasını attı. Dеniz aşkı sayеsindе popülеr olan vе sosyal mеdyada da sık sık lüks paylaşımlar yapan gеnç güzеl dе aracının amblеmi görünеn bir karеyi Instagram’da paylaşıp havasını attı. Samar Dadgar, bu paylaşımıyla şovunu yaptı.

İranlı modacı Samar Dadgar, kendisinden 24 yaş büyük eşi Özcan Deniz’in düğün hediyesi olan milyonluk aracı ile sosyal medyada paylaşım yaptı.

Kesenin ağzını açtı! Özcan Deniz’den genç eşi Samar Dadgar’a milyonluk düğün hediyesi

Özcan Deniz, kendisinden 24 yaş küçük İranlı modacı Samar Dadgar ile ani bir kararla dünya evine girdi.

Bir süre önce aşklarını sürpriz bir şekilde nikah masasına taşıyan Özcan Deniz ile Samar Dadgar’ın bebek bekledikleri iddia edilmiş, ancak Deniz bu iddiaları yalanlamıştı.

Takvim’in haberine göre; 50 yaşındaki sanatçı, annesi Kadriye Deniz’in tüm itirazlarına rağmen evlendiği kendisinden 24 yaş küçük eşi için kesenin ağzını açtı.

Sahnelerin en çok kazanan isimlerinden olan ve yıllardır ticaret alanında da aktif olan Özcan Deniz, İranlı eşine yaklaşık değeri 20 milyon TL olan Lamborghini model bir otomobil aldı.

 

  1. Özcan Deniz kesenin ağzını açtı! Özcan Deniz’den genç eşi Samar Dadgar’a milyonluk düğün hediyesi! Samar havasını attı!  Sabah
  2. Özcan Deniz’den eşi Samar Dadgar’a milyonluk düğün hediyesi!  Vatan
  3. Varını yoğunu 24 yaş küçük eşine döküyor! Özcan Deniz’den eşi Samar Dadgar’a milyonluk hediye! Samar dosta düşmana havasıını attı  Takvim
  4. Özcan Deniz’in genç eşi Samar Dadgar’ın bebek sevinci! Gerçek bambaşka çıktı…  Sabah
  5. Özcan Deniz’den genç eşi Samar Dadgar’a milyonluk düğün hediyesi. Kesenin ağzını açtı  YeniÇağ
  6. Google Haberler uygulamasında İlgili Tüm Haberleri göster

Benzer Haberler