• DOLAR
  6,7293
  %-0,03
 • EURO
  7,5690
  %-0,09
 • ALTIN
  368,07
  %0,08
 • BIST
  8,4753
  %-0,07
Yataş Bedding Personel Alımı 2020’de Devam Ediyor

Yataş Bedding Personel Alımı 2020’de Devam Ediyor

Ülkemizin önemli tekstil kuruluşları arasında yer alan Süntaş A.Ş. olarak 1976 yılında hizmetlerine başlayan ve şu anda Yataş Bedding ismi ile Türkiye’nin 7 farklı bölgesinde hizmetlerine devam etmekte olan Yataş Bedding kadrolarına yeni personel alımları yaparak güçlendirmeye devam ediyor. Personel alımı ilanlarını resmi kariyer sayfası aracılığı ile ya da özel kariyer siteleri üzerinden gerçekleştirmekte olan Yataş Bedding personel alımı yapıyor. Peki alınan pozisyonlar nelerdir?

Alınan Pozisyonlar Nedir?

Yataş Bedding tarafından yayımlanmış olan ilanlara bakıldığıda Ev Tekstili Araştırma Geliştirme, Yatak Fabrikası / Arge Yöneticisi, Tedarikçi Geliştirme Uzmanı, Metod Mühendisi, Bakım Onarım Mühendisi, Üretim Mühendisi – Döşemeli Mobilya Grubu, Metod Mühendisi ve Mimari Satınalma Yöneticisi pozisyonları için İstanbul, Ankara ve Kayseri şehirleri için personel alımları gerçekleştirmektedir.

Her pozisyon için farklı nitelikler aranmakta olup mesleki bilgiye sahip olan, tercihen İngilizce dili bilen, tercihen ilgili sektörde deneyimi olan ve ilgili üniversitelerin bölümlerinden mezun olan adayların Yataş kariyer sayfası üzerinden müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Müracaatlar Mart ayı ile Nisan ayında sona erecektir.

https://www.kariyer.net/firma-profil/yatas-1994-10912

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM