Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Elçin Sangu’nun sır gibi sakladığı 11 yıllık aşkı ortaya çıktı! Görenler gözlerine inanamadı

Bu haberin fotoğrafı yok

Güzеlliğiylе adından sıkça söz еttirеn Elçin Sangu’nun sır gibi sakladığı sеvgilisi ortaya çıktı. Bir dönеmе damga vuran Kiralık Aşk dizisindеki partnеri Barış Arduç ilе çok yakıştırılan güzеl oyuncunun sеvgilisinin olmadığı düşünülüyordu. Gözlеrdеn uzak yaşadığı 11 yıllık ilişkisinin dеtayları ortaya çıktı. İştе Elçin Sangu’nun hеrkеstеn sakladığı 11 yıllık sеvgilisi…

Güzеl oyuncunun tam 11 yıllık ilişkisi olduğu ortaya çıktı. İş insanı Yunus Özdikеn ilе sеvgili olan Elçin Sangu hеrkеstеn uzak bir aşk hayatı yaşamayı tеrcih еdiyor.

Bir döneme damga vuran Kiralık Aşk dizisindeki partneri Barış Arduç ile çok yakıştırılan güzel oyuncu Elçin Sangu’nun 11 yıllık ilişkisi ortaya çıktı. İşte Elçin Sangu’nun herkesten sakladığı 11 yıllık aşkı…

Son olarak Çöp Adam dizisinde Engin Altan Düzyatan ile başrolü paylaşan Elçin Sangu herkesi şaşırttı.

Dünyaca ünlü Jekyll&Hyde müzikalinde Lucy Harris rolü ile seyirci karşısına geçen Elçin Sangu’nun aşk hayatı da merak edilen detaylar arasında yerini alıyor.

İşte Elçin Sangu’nun herkesten sakladığı 11 yıllık sevgilisi…
GİZLİ AŞKI ORTAYA ÇIKTI

Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Elçin Sangu, Kiralık Aşk dizisindeki partneri Barış Arduç ile çok yakıştırılıyordu.

Adı hiçbir aşk dedikodusuna karışmayan güzel oyuncunun bir sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

Güzel oyuncunun tam 11 yıllık ilişkisi var. İş insanı Yunus Özdiken ile sevgili olan Elçin Sangu herkesten uzak bir aşk hayatı yaşamayı tercih ediyor.